Skip to content

Oczywiście może się okazać, że jedna firma pożyczkowa będzie kusiła klientów wysoką kwotą pożyczki, jaką udziela już od pierwszego razu, inna będzie kusiła długim okresem spłaty, a jeszcze inna może próbować zainteresować możliwością oddania pożyczonej kwoty, bez naliczania odsetek. Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z którejś oferty, musimy przede wszystkim skupić się na tym, co jest dla nas ważniejsze.

Sama prowizja to ciekawa propozycja

Warto wiedzieć, że coraz więcej firm pożyczkowych daje nam możliwość wybrania opcji, w której będziemy mieli do zwrotu kwotę jaką pożyczyliśmy plus niewielką prowizję, która będzie się mieściła w kilku złotych. Ważne z pewnością będzie to, że taka prowizja będzie w tej samej wartości, bez względu na to, jakiej wartości będzie pożyczka.

Możemy mieć pożyczkę naprawdę bardzo tanio

Nawet jeżeli odsetki i marża nie wyniosą zbyt wiele, to z pewnością dadzą one większą kwotę, niż możliwość zapłacenia samej prowizji. To właśnie oznacza, że koniecznie musimy zobaczyć, co powinniśmy zrobić, aby móc skorzystać właśnie z takiej możliwości. Zwłaszcza, że będziemy mieli tutaj do wyboru wiele różnych opcji, w zależności od tego, czy jesteśmy nowym czy starym klientem.

Musimy się przyjrzeć uważnie różnym wariantom, tak aby mieć pewność, że to co dla siebie wybierzemy faktycznie będzie tą najlepszą możliwością z której będziemy mogli skorzystać. Dodatkowo trzeba jeszcze powiedzieć, że taka prowizja pozwoli nam sporo zaoszczędzić na kosztach zaciągnięcia pożyczki.