Skip to content

Pieniądze pożyczamy praktycznie od momentu ich wynalezienia, aż do czasów współczesnych. Pozwala to pokryć koszty wielu, często pilnych i niezbędnych wydatków, na które w inny sposób po prostu nie moglibyśmy sobie pozwolić. W tym celu można skorzystać z wielu ofert, ale najkorzystniejszą mają firmy pozabankowe, udzielające coraz bardziej popularnych chwilówek.

Pożyczki pozabankowe dla wszystkich, nawet dłużników

Ten rodzaj pożyczek powoli zastępuje inne produkty finansowe, jakie dotychczas oferowały banki. Ich największą zaletą, wręcz nie do podważenia, jest wyjątkowa łatwość otrzymania i dostępność praktycznie dla każdego klienta. Nie ma znaczenia, czy posiada on już inne zobowiązania, nawet takie, z których spłatą zalega. Przy sporządzaniu wniosku nie jest sprawdzana historia kredytowa i wpisy w rejestrach zadłużenia, takich jak ten prowadzony przez Biuro Informacji Kredytowej.

Pożyczki bez bik, przelewane w dzień podpisania umowy

Zainteresowanie, jakim cieszą się pożyczki bez bik nie dziwi już nikogo. W porównaniu z kredytem bankowym ograniczono do minimum formalności, których załatwienie wymaga jedynie wypełnienia odpowiedniego formularza. Z dokumentów trzeba mieć przy sobie tylko ten potwierdzający tożsamość, dowód osobisty, ewentualnie ważny paszport. We wniosku podaje się podstawowe dane osobowe i nie ma potrzeby dołączania do niego zaświadczeń o zarobkach czy zatrudnieniu. Informacje o dochodach podaje się w formie oświadczenia, a po podpisaniu umowy pieniądze są przelewane na konto jeszcze tego samego dnia.